Jak odlehčit dětskému organismu po očkování

Maminky, děsí vás očkování vašich dětí a přesto nepatříte mezi „ANTIOČKOVACÍ MAMINKY“?

Máte obavy z vedlejších účinků od horečky až po závažné ADHD? Včera se k danému tématu vyjádřil jeden z našich dodavatelů a protože nás jeho vysvětlení nadchlo, rádi se s vámi o jeho východní názor podělíme. Zkuste se podívat na tuto problematiku očima čínské medicíny a přečtěte si zajímavý článek.

Jak odlehčit dětskému organismu po očkování

Tohle čtení bude jistě zajímavé pro mnohé maminky, kterým se ježí kůže jen zaslechnou slovo “očkování”. Rozhodli jsme se na téma očkování podívat očima tradiční čínské medicíny, ale jednoduše, aby to pro vás bylo srozumitelné.

Čínská medicína chápe naše tělo jako takovou “cibuli”, která se skládá z několika obranných vrstev. Pokud nás napadne nemoc nebo cokoli, co můžeme nazývat vnějším patogenem, začne tento patogen prostupovat jednotlivými vrstvami dovnitř našeho těla a vrstvy na něj reagují.

  • Pokud se patogen dostane jen do prvních vrstev, tělo uzavře póry a tím i další průchod do těla znemožní. Obvyklými projevy jsou jen bolesti svalů.
  • Pokud máme slabší imunitu, dostane se patogen dál a tělo již musí začít bojovat – objeví se horečka a pocení. To by správně mělo být maximum, kam se patogen dostane.
  • Bohužel někdy se patogen dostane do hlubších vrstev, což už se projevuje např. střídáním zimnice a horečky.
  • Když se patogen dostane až do těch nejhlubších vrstev, začne tělo reagovat autoimunitními potížemi, chronickými záněty apod. Až sem by se správně patogen neměl dostat, ale pokud je naše imunita opravdu oslabená, pak k tomuto dochází

A teď už ke zmiňovanému očkování – pokud se do těla dostane očkovací látka neboli vnější patogen, lehce pronikne přes všechny vnější vrstvy a dostane se rovnou do těch nejhlubších. Je-li navíc naše tělo oslabené nebo nemá ještě dobře vyvinutou imunitu (což je právě případ dětí), tak se z něho může stát tzv. “skrytý patogen”, který zůstává v organismu, vyčkává na oslabení (stres, virózu…) a pak se začne hlásit o naši energii a způsobovat různé podivné zdravotní problémy – chronické záněty, autoimunitní problémy, ADHD, autismus apod. Těch projevů může být mnoho.

Medicinální houba Coriolus nám v tomto dokáže velmi dobře pomoci. 

Pokud ji začnete užívat již nějaký čas před plánovaným očkováním, dokáže dosti významně posílit náš imunitní systém, který je pak schopen se s patogeny z očkování poprat. Navíc Coriolus dokáže likvidovat patogeny i v těch nejhlubších vrstvách.

Doporučení: Coriolus podávejte cca 14 dnů před očkováním a 1 měsíc po něm. U malých dětí 2 x denně množství na špičku nože.

Zdroj: https://www.mycomedica.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *